Açıkgöz ve Menekşe çiftçileri tarlada ziyaret etti

AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Yücel Menekşe, Dünya Çiftçiler Günü dolayısıyla çiftçileri tarlada ziyaret ederek günlerini kutladı.

AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Yücel Menekşe, İl Genel Meclis Başkanı Gürbüz Dinç, İl Özel İdare Genel Sekreteri Kamil Duru, Tarım ve Orman İl Müdürü Okan Yılmaz ve Nevşehir Ziraat Odası Başkanı Mahmut Çalışkaner ile birlikte çiftçilerin 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü’nü kutladı.

Açıkgöz, yaptığı açıklamada, “Alın teri, emek ve sabırla toprağın nimete dönüşmesine vesile olan başta Nevşehirli hemşerilerimiz olmak üzere, emeğiyle ülkemize katma değer üreten tüm çiftçilerimizin 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü’nü kutluyor, hayırlı ve bereketli bir yıl olmasını Cenab-ı Allah’tan diliyorum.” dedi.

Açıkgöz, “Nevşehir’imiz tarım ve turizm şehridir, marka ürünlerin yetiştirildiği üretim merkezidir. Dünya salgınla mücadele ederken toprağın, tarımın ve yerli üretimin değeri daha da iyi anlaşılmış oldu. Çok şükür ülkemiz bereketli toprakları, tarım alanında da güçlü ve hazırlıklı, çiftçilerimize üretim gayretleri için teşekkür ediyorum. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde 18 yıldır ak kadrolarımızla üreticimizin ve çiftçimizin yanında yer alarak, destekçileri olduk. Bizler üreteceğiz Nevşehir’imiz ve ülkemiz kazanacak.” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 14 Mayıs 2020, 17:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER