Adalet Komisyonu Başkanlığından önemli duyuru

Nevşehir Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanlığı, Ceza Tevkif Evleri Genel Müdürlüğü sözlü sınavı ile ilgili açıklamada bulundu.

Adalet Komisyonu Başkanlığından önemli duyuru

Nevşehir Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada; "Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğünce verilen sınav izinleri uyarınca Komisyon Başkanlığımızca yapılacak olan Sözleşmeli Erkek İnfaz ve Koruma Memuru, Sözleşmeli Kadın İnfaz ve Koruma Memuru, Sözleşmeli Makine Teknisyeni, Sözleşmeli Bilgisayar Teknisyeni, Sözleşmeli Aşçı, Sözleşmeli Şoför ve Sözleşmeli Hemşire sınav izinleri uyarınca; Komisyon Başkanlığımıza sözleşmeli kadın infaz ve koruma memurluğu ile sözleşmeli erkek infaz ve koruma memurluğu boy kilo ölçümü yapılmış ve boy kilo ölçüm sonuçları ile tüm unvanlarda sözlü sınava girmeye hak kazananlara ilişkin sorgulama ekranı Nevşehir Adliyesi internet sitesinde açılmış olup, sözleşmeli aşçı ve sözleşmeli şoförlerin uygulama sınavı sözlü sınav ile aynı tarihte yapılacaktır.

Sözlü sınava girmeye hak kazanan adayların, sorgulama ekranında belirtilen tarihte ve belirtilen saatten yarım saat önce Nevşehir Adliyesi 4. Katta bulunan sınav salonunda kimlik numaralarını gösterir kimlik belgesi ve HES kodu ile birlikte hazır bulunmaları gerekmektedir. Ayrıca yazılı bildirim yapılmayacaktır." ifadelerine yer verildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER