ALTINIŞIK´TAN MÜHENDİSLERİNE TEŞEKKÜR

Nevşehir Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Altınışık, bu yıl tarım arazilerinde yaptıkları başarılı çalışmalarından dolayı oda bünyesinde görevli ziraat mühendislerine teşekkür etti.

ALTINIŞIK´TAN MÜHENDİSLERİNE TEŞEKKÜR

Nevşehir Ziraat Odası olarak kendilerine çeşitli konularda yardım talepleriyle gelen çiftçilerin hemen hemen bütün taleplerine cevap vermeye gayret ettiklerini belirten Ziraat Odası Başkanı Altınışık, ilimiz genelinde zirai mücadelenin sürdürülmesine oda bünyesindeki ziraat mühendislerinin önemli katkı sağladığına dikkat çekti.

Nevşehir Ziraat Odası olarak ilimizde bulunan çiftçilerin her türlü tarım ürünü konusunda karşı karşıya kaldıkları sorunların giderilmesi için yıl başından bu yana önemli bir gayret sarf edildiğini kaydeden Oda Başkanı Hüseyin Altınışık,

“İlimiz genelinde patates başta olmak üzere çeşitli tarım ürünlerinin sağlıklı bir ortamda yetiştirilmesi ve en yüksek verimin alınabilmesi için konusunda oda olarak elimizden gelen tüm girişimlerde bulunuyoruz. Bu konuda odamız bünyesinde görevli bulunan 2 ziraat mühendisimizin de gayretleri oldukça önemli. Bu nedenle ziraat mühendislerimizin gösterdikleri yoğun çabadan dolayı kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER