Bağımlılıkla Mücadele İl Koordinasyon Kurul Toplantısı Yapıldı

Bağımlılık yapıcı maddeler ve bağımlılıkla mücadele kapsamında kurumlar arası işbirliği yapmak ve madde bağımlığı ile mücadele konusunda yapılacak faaliyetleri belirlemek amacıyla “Bağımlılıkla Mücadele İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı” Nevşehir Valisi İlhami Aktaş’ın başkanlığında gerçekleştirildi.

Bağımlılıkla Mücadele İl Koordinasyon Kurul Toplantısı Yapıldı

Bağımlılıkla mücadele kapsamında, 11 Nisan 2019 tarihli Bağımlılıkla Mücadele İl Koordinasyon Kurul Toplantı Kararlarının değerlendirilmesi ile başlayan toplantıda; “Kurumların gerçekleştirmiş olduğu 4 aylık (Ocak-Nisan) faaliyetlerin sunumu, Kapadokya Üniversitesi ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün gerçekleştirmiş oldukları faaliyetlerin sunumu, Kurumlar tarafından görüşülmesi istenen konuların görüşülmesi ve sonraki toplantı tarihinin açıklanması” ile diğer konular görüşüldü.

Daha sonra, Bağımlılıkla Mücadele İl Koordinasyon Kurulu toplantısı, görüş ve önerilerle son buldu.

Toplantının sona ermesi ile birlikte Vali İlhami Aktaş, katılımcılara teşekkür etti.

Valilik Konferans Salonunda gerçekleşen toplantıya; Vali Yardımcısı Hasan Erkal, İlçe Kaymakamları, İl Jandarma Komutanı Kurmay Albay Yüksel Yiğit, İl Emniyet Müdürü Mehmet Artunay, Nevşehir Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Alevli, İl Özel İdaresi Genel Sekreter Vekili Ramazan Çiftçi, Kapadokya Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Vesile Şenol, Cumhuriyet Savcısı Fettah Altınsoy, Sağlık İl Müdürü Dr. Rahim Ünlübay, Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer, AHİLER Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Bekir Varol, Yeşilay Nevşehir İl Şube Başkanı Mevci Çevik, Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birlik Başkanı Mehmet Pınarbaşı, uyuşturucu ile mücadelede görevli kamu kurum müdürleri ve ilgili personelleri katıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER