Başkan Arı Beşir Derneği’nin aşure etkinliğine katıldı

Nevşehir’de Muharrem ayı nedeniyle Beşir Derneği tarafından vatandaşlara aşure dağıtıldı. Etkinliğe Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı da katıldı.

Başkan Arı Beşir Derneği’nin aşure etkinliğine katıldı

Beşir Derneği Nevşehir Şubesi tarafından Muharrem Ayı nedeniyle Meteris Meydanı’nda bulunan Ali Bey Camisi’nde öğle namazı sonrasında vatandaşlara aşure ikramında bulunuldu.

Aşure dağıtımına dernek yöneticileri ile birlikte katılan Belediye Başkanı Rasim Arı, “Muharrem ayının inşallah ülkemizde birliğe, beraberliğe ve kardeşliğimize katkı sağlamasını yüce Allah'tan niyaz ediyorum. Ben emeği geçen tüm arkadaşlarıma yürekten teşekkür ediyorum. Hemşehrilerimizle bir arada olmak adına güzel bir etkinlik. Bu vesileyle tüm hemşehrilerimizin Muharrem ayını yürekten kutluyorum." dedi.

Başkan Arı, aşure dağıtımı sonrasında vatandaşlarla bir süre sohbet etti.

Güncelleme Tarihi: 09 Eylül 2019, 14:53
YORUM EKLE
YORUMLAR
Öz nevşehirli
Öz nevşehirli - 6 ay Önce

Nevşehir spora milyarlar akıt,yemek ve etkinliklere ne güzel katıl oh ama Ekmek zammına dur yok minibüsçü arkadaşları mahrum et ne güzel hayat demi sn belediye başkanı RASİM ARI bey

Bozkurt
Bozkurt - 6 ay Önce

Belediye başkanı RASİM ARI işi gücü bırakmış spor klübünün peşinde şehre hizmet mi unutulmuş birader unutulmuş varsa yoksa kaynağı, parayı nerden buluyor oda düşündürücü çünkü BELEDİYE prefosyonel klüplere para aktaramaz veremez Bol bol açılışlara katılsın,minübüscü sorununu aşamasın, ara yollar sıkıntılı, temizlik yetersiz Pazar yerleri yetersiz otopark sorunu had safha oysa bu konuda söz vermişti halledilecek diye

SIRADAKİ HABER

banner44

src="https://cdn.ampproject.org/v0/amp-auto-ads-0.1.js">