Başkan Arı’nın M.Akif Ersoy Mahallesi sakinlerine verdiği söz gerçekleşiyor

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı’nın, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi sakinlerine seçimlerden önce PTT Şubesi açılması için verdiği söz gerçekleşiyor.

Başkan Arı’nın M.Akif Ersoy Mahallesi sakinlerine verdiği söz gerçekleşiyor

Belediye Başkanı Arı’nın girişimleri sonucu mahallede kurulan PTT Şubesi için açılış töreni gerçekleştirilecek.

Belediye Başkanı Rasim Arı’nın 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri öncesinde M.Akif Ersoy Mahallesine gerçekleştirdiği ziyaret sırasında vatandaşlar Arı’dan mahallelerine PTT şubesi açılması için destek istedi. Vatandaşlara bu konuda söz veren Başkan Arı’nın, PTT Genel Müdürü ile yaptığı görüşmeler sonucu AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Yücel Menekşe ile AK Parti İl Başkanı M.Rauf Yanar’ın da verdiği destekler ile M.Akif Ersoy Mahallesine PTT şubesi açılıyor.

 Şubenin açılışı nedeniyle düzenlenecek tören saat 10.30’da gerçekleştirilecek.

PTT şubesinin mahalle sakinlerine hayırlı olmasını dileyen Belediye Başkanı Rasim Arı, “Seçimlerden önce mahalle sakinlerimiz yaşadıkları mağduriyeti dile getirerek bu konuda bizlerden destek istedi. Verdiğimiz söz sonrası mahallemize PTT şubesinin açılmasını sağladık. Vatandaşlarımıza verdiğimiz bir sözün daha gerçekleşmesinin mutluluğunu yaşıyoruz. Verdiğimiz diğer sözlerin de her zaman takipçisiyiz.” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER