Başkan Dinç’in gurur tablosu

Birlik Vakfı Nevşehir Şube Başkanlığı Nevşehir’de sosyal, kültürel, sportif faaliyetlere olan desteği ile de dikkatleri üzerine çekmeyi sürdürüyor.

Başkan Dinç’in gurur tablosu

M. Akif Ersoy Mahallesinde, TOKİ Bloklarında açılan Şehit Ömer Halisdemir Kütüphanesi Başkan Gürbüz Dinç’i de bir hayli gururlandırdı.

Dinç, “Bir Çocuk Değişir Oku Dünya Değişir” projesi kapsamında Birlik Vakfı Nevşehir Şubesi ve TOKİ Emlak Konut Site Yöneticilerinin katkılarıyla oluşturduğumuz Şehit Ömer Halisdemir Kütüphanesinin açılışına katılan Değerli Protokole, STK Temsilcilerimize ve Kıymetli Hemşehrilerimize teşekkür ediyoruz. Kütüphanemizde her gün gönüllü annelerimiz eşliğinde düzenli olarak çocuklara kitap okuma ve çeşitli faaliyetler gerçekleştirilecektir. Aynı zamanda çocuklarımıza belirli günlerde vakıf binamızda uzman eğitmenler eşliğinde “Değerler Eğitimi“ verilecek çeşitli etkinlikler yapılacaktır. Bu güzel çalışmada emeği geçen başta Şube yönetim kurulu üyelerimize, vakıf gönüllülere ve site yönetimimize teşekkür ediyoruz. Hepsinden Rabbim razı olsun” dedi.

MHA

banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER