Başkan Savran, kapalı pazar yerinde esnaf ziyaretlerinde bulundu

Nevşehir Belediye Başkanı Savran, kapalı pazar yeri içerisinde esnaflarla sabah kahvaltısında bir araya gelerek esnafların talep ve önerilerini dinledi.

Başkan Savran, kapalı pazar yerinde esnaf ziyaretlerinde bulundu

Belediye Başkanı Mehmet Savran, haftanın ilk gününe kapalı pazar yeri içerisinde incelemelerde bulunarak başladı.

Sabah erken saatlerde pazar içerisinde esnaflarla kahvaltıda bir araya gelen Savran, esnafların talep ve önerilerini dinleyerek belediye çalışmaları hakkında esnafları bilgilendirdi.

Nevşehir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birlik Başkanı Mehmet Pınarbaşı ve Nevşehir Sebzeciler Meyveciler ve Pazarcılar Esnaf Odası Başkanı Selim Özmen'in de katıldığı kahvaltı programında konuşan Başkan Savran, Nevşehir Belediyesi olarak her zaman esnaf ve sanatkârların hizmetinde olduklarını söyledi.

Savran, “Evine helalinden lokma götürme derdinde olan esnaf ve sanatkârlarımız başımızın tacı. Her zaman onların emrinde ve hizmetindeyiz. Bugüne kadar yaptığımız çalışmalarda bizlere gösterdikleri samimi destek ve ilgiden dolayı her birine teşekkür ediyorum. İnşallah bundan sonra da meslek odalarımız ve esnaflarımız ile işbirliği içerisinde güzel hizmetlere imza atacağız” dedi.

Kahvaltı sonrasında pazar yeri içerisindeki tezgâhları gezerek esnaflara hayırlı ve bereketli kazançlar dileyen Başkan Savran, Zabıta Kontrol Noktasını da ziyaret etti.

Savran’a pazar yerindeki incelemeleri sırasında Başkan Yardımcıları Furkan Feralan ve Nafiz Dirikoç eşlik etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER