Başkan yaşlılara özlemini dile getirdi

Nevşehir Ülkü Ocakları Başkanı Ali Türker, yaşlılara duyduğu özlemi sosyal medya hesaplarından dile getirerek, “Pandemi bitince ilk işimiz huzurevlerini gezmek olacak” dedi.

Başkan yaşlılara özlemini dile getirdi

Her fırsatta huzur evlerini ziyaret eden Nevşehir Ülkü Ocakları mensubu gençler, pandemiden dolayı bu ziyaretlerini uzun süredir gerçekleştiremiyor. Ocak Başkanı Ali Türker de bu özlemi dile getirmek için sosyal medya üzerinden paylaşımlarda bulundu.

Başkanın paylaşımı şu şekilde: “Pandemi nedeniyle uzun süredir yanlarına giremediğimiz, hasbihal edemediğimiz Kartal Huzurevi'ndeki kıymetli büyüklerimizi ve hoş sohbetlerini çok özledik. Salgın sona erdiğinde ilk işimiz yanlarına varmak, ellerini öpmek, hayır dualarını almak ve daha da ziyade hasret gidermek olacak. Sadece huzurevindeki kıymetli değerlerimizi değil, geçmişimizle bugünümüz arasında çınar olan bütün büyüklerimizi hasretle selamlıyor, ellerinden saygıyla öpüyoruz. Eğer beli bükülmüş yaşlılar, takva sahibi gençler, süt emen çocuklar, yayılan hayvanlar olmasaydı, belalar sel gibi üstünüze dökülecekti.”

banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER