Beşir Derneğine Kurban Bağışı Nasıl Yapılır?

Beşir Derneği, bu yıl hayırseverler tarafından yapılacak kurban bağışlarını dünyanın dört bir yanındaki ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak üzere tüm hazırlıklarını tamamladı.

Beşir Derneğine Kurban Bağışı Nasıl Yapılır?

2022 yılı kurban bağış kampanyasını “Kurban Yakınlaşmaktır” ve “Bir Hisse İyiliğe Vesile” sloganları ile sürdüren Beşir Derneği, özellikle yurt dışındaki operasyonel gücü ile Türk hayırseverlerin merhamet elini Filistin, Yemen, Somali, Pakistan, Bangladeş, Çad, Tanzanya, Togo, Nijer ve Kenya gibi birçok mazlum ve mahzun ülkedeki yüz binlerce ihtiyaç sahibine ulaştırmayı hedefliyor.

Ayrıca "Kardeş Payı" projesi ile hayırseverlerin kendileri tarafından kesilen ve bağışlanan kurban payları, Beşir Derneği’nin Türkiye genelindeki temsilcilikleri ve gönüllüleri aracılığıyla teslim alınarak ihtiyaç sahibi ailelerin evlerine teslim edilebiliyor.

BEŞİR DERNEĞİ’NDE KURBAN BAĞIŞ YÖNTEMLERİ VE FİYATLARI

Beşir Derneği’nde kurban bağışları; www.besir.org.tr web sitesi, IBAN numaraları, Beşir Derneği temsilcilik ve stantları, bağışçıların kişisel mobil/internet bankacılık şubelerindeki “Bağış” menüsü üzerinden veya anlaşmalı banka şubelerinde Beşir Derneği ismi belirtilerek kolaylıkla yapılabiliyor.

Kurban Bağışları www.besir.org/online bağış bölümünden ilgili kurban bağış türünü seçerek kolayca online yapabiliyor.

Ayrıca Nevşehir Temsilciliği tarafından Tarık Kesekci (Gül Bahçe) Parkı önünde açılan stanttaki görevliler aracılığı ile bağış yapabileceği gibi derneğin telefon numaralarını arayarak da yapılabiliyor.

Yurt içi ve yurt dışı kurban bedelini bir hisse için 2 bin 200 TL olarak belirleyen dernek, anlaşmalı banka kartlarına 4 taksit imkânı sunuyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner131

banner93