Borsa Başkanı Salaş´ın Berat Kandili mesajı

Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş, Berat Kandili münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı

Borsa Başkanı Salaş´ın Berat Kandili mesajı

 

Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş mesajında şu ifadelere yer verdi; "Yüce Allah´ın sonsuz af ve mağfiretine ulaşma yolunda önemli bir fırsat olan Berat Kandili´ne ulaşmış olmanın mutluluğu içerisindeyiz.

Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla´ya sunacağı ve O´nun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol bol yararlanacağı umut, huzur ve müjde gecesidir. Beraat Gecesi bilerek ya da bilmeden işlediğimiz hata ve günahlardan tövbe edip, kalplerde bıraktığı kirlerden arınma, sıkıntı ile bunalan ruhlarımızın Rabbimizin rahmet ve mağfiretine ulaşması adına Müslümanların önüne açılmış bir fırsat kapısıdır.

Böylesi mübarek bir gecede toplumsal sorumluluklarımızın farkına varıp, tahammül ve hoşgörü içerisinde birbirimizi severek, kini ve nefreti sevgiye, bencilliği fedakârlığa dönüştürmek, güzel olanı paylaşmak bizler için birer fırsattır. Bu duygu ve düşüncelerle, yapacağımız ibadet ve duaların kabul olmasını Cenab-ı Allah´tan niyaz ediyor, tüm İslâm âleminin, aziz milletimizin, Nevşehirli hemşehrilerimizin Berat Kandili´ni tebrik ediyorum. Bu gece de yapacağımız ibadet, duaların kabul olmasını Cenabı Hak´tan niyaz ediyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner131

banner93