BU ÜLKEYİ ASLA BÖLDÜRMEYECEĞİZ

Nevşehir HBV Üniversitesinde görevli öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr. Özden Taşğın yaptığı açıklamada bu ülkeyi asla böldürmeyeceğiz diye konuştu.

BU ÜLKEYİ ASLA BÖLDÜRMEYECEĞİZ

Taşğın açıklamasında “Milletimiz ard arda gelen kahpece saldırıların sonucu acı ve kara haberlerle sarsılmaktadır.

Felaket ve musibetler Türkiye´yi çembere almakta, köşeye sıkıştırmaktadır. Süreç ihaneti ile derlenip toparlanan, silahlanıp militan takviyesi yapan kiralık cinayet örgütü PKK tam bir ölüm ve şiddet makinesine dönüşmüştür.

Artık sözün bittiği, her türlü mazeretin tükendiği noktaya kayıplar eşliğinde gelinmiştir. Terör Türkiye´yi acımasızca vurmakta, Türk milletine ağır bir fatura çıkarmaktadır. Türkiye´nin üç beş soysuza boyun eğmesi, küresel ve bölgesel güçlerin maşası olan hainlere göz yumarak teslim olması ham bir hayaldir.

Terör 78 milyon Türk vatandaşını hedef almış, varlığımızı ve birliğimizi sabote etmek için pusuya yatmıştır. Lakin başka bir Türkiye olmadığı gibi, sığınacağımız, gideceğimiz, göç edeceğimiz başka bir vatan coğrafyası da yoktur ve olamayacaktır.

Tüm hayatlarını kaybeden evlatlarımız başta olmak üzere, tüm şehitlerimize Cenab-ı Allah´tan rahmet, ailelerine, silah arkadaşlarına ve aziz milletimize sabır ve başsağlığı diliyorum.

Terörü lanetliyor, teröristlerin, bunlara destek veren vatansızların, PKK´ya sırtını dayayan silahsız militanların amaçlarına ulaşamayacağını bir kez daha, çok kararlı ve güçlü bir şekilde duyuruyorum” diye konuştu. Haber: Erdal KESİCİ

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER