Civelek, Borsa Başkanı Salaş'ı ziyaret etti

Kızılay Nevşehir Şube Başkanı Ercan Civelek ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş’ı makamında ziyaret etti.

Civelek, Borsa Başkanı Salaş'ı ziyaret etti

Geçtiğimiz günlerde Türk Kızılay’ı Genel Merkezi tarafından Türk Kızılay’ı Nevşehir Şube Başkanlığı görevine getirilen Ercan Civelek, Başkan Yardımcısı Gürbüz Dinç ve Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Daldiken, Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş’a iade-i ziyarette bulundu.

Kızılay Nevşehir Şube Başkanı Ercan Civelek ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İstanbul Dünya Ticaret Merkezi Yönetim Kurulu Üyesi ve Borsa Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş ile görüşerek karşılıklı fikir alışverişinde bulundu.

Kızılay'ın faaliyetleri hakkında bilgi veren Kızılay Nevşehir Şube Başkanı Ercan Civelek, “Siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ederek, Kızılay hakkında olumlu veya olumsuz görüşleri alıyoruz ve eleştirileri değerlendiriyoruz, Borsanızdan gördüğümüz desteklere de teşekkür etmek istiyoruz” dedi.

Borsa Başkanı İbrahim Salaş da ziyaretlerinden dolayı Civelek’e teşekkür ederek her zaman Kızılay’ın yanında olduklarını ve desteklemeye devam edeceklerini belirterek, çalışmalarında başarılar diledi.

banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER