Civelek; “Milletçe bu destansı direnişin gurur ve coşkusunu hep birlikte yaşıyoruz”

Kızılay Nevşehir Şube Başkanı Ercan Civelek, yayımladığı mesajında milletçe 15 Temmuz destanını yazanlarla gurur duyduklarını ifade etti.

Civelek; “Milletçe bu destansı direnişin gurur ve coşkusunu hep birlikte yaşıyoruz”

Başkan Civelek, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Civelek, “15 Temmuz 2016 tarihinde Aziz Milletimizin iradesine yönelik Fethullahçı Terör Örgütü mensupları tarafından gerçekleştirilen hain silahlı darbe girişiminin bozguna uğratılmasının ve dolayısıyla tarihimizin en önemli dönüm noktalarından birisinin yıldönümündür. Milletçe bu destansı direnişin gurur ve coşkusunu hep birlikte yaşıyoruz.

Bu gurur ve coşkuyu yaşayan ve bizlere yaşatan Aziz Milletimize sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Bu şanlı mücadelede kalpleri iman ve ülke sevgisiyle dolu olarak Vatan, Millet, Bayrak, İstiklal ve diğer bütün mukaddes değerleri uğruna gözlerini kırpmadan canlarını feda eden Aziz Şehitlerimizi bir kez daha sonsuz minnet, şükran ve rahmetle anıyorum. Kahraman gazilerimize sağlık, mutluluk içinde bir hayat temenni ediyorum. Aziz şehitlerimizin ve kahraman gazilerimizin saygıdeğer aile bireylerine sonsuz minnetle şükranlarımı sunuyorum” diye konuştu.

MHA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
src="https://cdn.ampproject.org/v0/amp-auto-ads-0.1.js">