Demir’den Kızılay Nevşehir Şube Başkanı Civelek’e ziyaret

İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, Kızılay Nevşehir Şube Başkanı Ercan Civelek’i Kızılay Haftası kapsamında ziyaret etti.

Demir’den Kızılay Nevşehir Şube Başkanı Civelek’e ziyaret

Türk Kızılay’ının çalışmaları hakkında bilgi alan İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, Kızılay Haftası'nı tebrik ederek Şube Başkanı Ercan Civelek’e çalışmalarında başarılar diledi.

Demir; "Kızılay, insanların en zor anlarında yardımlaşma, dayanışma ve iş birliğini destekleyen bir kuruluş ve milletimizin gurur kaynağıdır. Sadece afet dönemlerinde değil başta kan, kök hücre ve sosyal yardım çalışmalarıyla göz dolduran Türk Kızılay’ımızın Kızılay Haftası’nı kutluyoruz.

Nevşehir Kızılay Şube Başkanımız Ercan Civelek'e önemli bir görevi üstlenerek Nevşehir Kızılay’ına ivme kazandırdığı için müteşekkiriz. Ayrıca eğitime verdiği destek ve sağladığı katkılardan dolayı teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz." dedi.

Türk Kızılay Nevşehir Şube Başkanı Ercan Civelek, Kızılay'ın yardıma muhtaç tüm insanlara ellerinden geldiğince ve imkânlar çerçevesinde yardıma koştuğunu dile getirdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyetini belirten Civelek, Demir’e teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 09 Kasım 2021, 10:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER