DÜZENLİ PRİM ÖDEME ALIŞKANLIĞI KAZANILMALI

Esnaf ve Sanatkârın Sosyal Güvenlik Kurumu ile ilgili karşı karşıya kaldıkları sorunlarda hiç çekinmeden kuruma müracaat etmelerini isteyen SGK İl Müdürü Mehmet Ali Yıkarbaba, “Kurum olarak esnaf ve sanatkârımızın kurumumuzla ilgili herhangi bir sorunundan dolayı sıkıntıya düşmesini istemeyiz.

DÜZENLİ PRİM ÖDEME ALIŞKANLIĞI KAZANILMALI

Esnaf ve sanatkârımızın kurumumuzla ilgili karşılaştığı bütün sorunlarını hiç çekinmeden, acaba bana ne derler diye düşünmeden kesinlikle bize ulaşmalarını istiyorum. Onların kurumumuzla ilgili bir sorunundan dolayı asla sıkıntıya düşmemeleri en büyük isteğim. Öncelikle esnaf ve sanatkârımız sigorta pirim ödemelerini istikrarlı bir hale getirmeli. Düzenli pirim ödemeleri kendilerinin menfaatine olacaktır.

Öte yandan Nevşehirli esnaf ve sanatkârımızdan diğer bir beklentimiz ise işe başlayan çalışanların sigorta bildirimlerinin zamanında yapılması olacak. Zira yapılan denetimlerde bu konuda da herhangi bir olumsuzlukla karşı karşıya kalmamalarını istiyoruz. Esnaf ve sanatkârımız bu konularda yaptığımız bilgilendirmeleri de lütfen takip etsinler” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER