Ekici aday adaylık başvurusunu yaptı

İl Kültür ve Turizm Müdür vekilliğinden istifa eden Cengiz Ekici, 24 Haziran tarihinde yapılacak olan 27. dönem milletvekilliği genel seçimleri için AK Parti´den aday adaylık başvurusunu yaptı.

Ekici aday adaylık başvurusunu yaptı

 

Başvurunun ardından gazetecilere açıklamalarda bulunan Ekici, “Özel sektör ve kamuda uzun yıllar çalışmış olmamla beraber aynı zamanda, Kapadokya Profesyonel İş İnsanları Derneği Yönetim Kurulu Üyesi, Kapadokya Kültür Sanat Medeniyetleri Yönetim Kurulu Bşk. Yardımcı,  Kapadokya Sanayi İş Dünyası Federasyonu Sekreterlik, TÜRKONFED Üst Kurulu Delegesiyim. 2014 yılından bu tarafa da Nevşehir İl Kültür ve Turizm Müdür Vekili olarak görev yapmaktaydım. 24 Haziran 2018´de yapılacak genel seçiminde vatana, dirlik ve birliğimize sahip çıkmak, 2023´ün güçlü büyük Türkiye´sine giden yolda liderimiz ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan´ın öncülüğünde ülkeme, memleketim Nevşehir´e hizmet edebilmek, Ak Parti teşkilatlarına, Ak Parti neferlerine yol arkadaşı olmak için Nevşehir milletvekili aday adaylığımı açıklıyorum” dedi.

Ekici, “Partimizden bir çok değerli aday adayı olacak. Sonuçta 3 kişi Nevşehir´i temsil edecek olup hepimizin amacı da birlik ve beraberlik içinde hem ülkemize hem Nevşehir´e hizmet etmek olacaktır. 24 Haziran 2018 de yapılacak Genel seçimlerinin ve Cumhurbaşkanlığı seçiminin  partimize, ülkemize, Nevşehir´e ve aziz milletimize hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner131

banner93