Elma: “Yeni Yılda Herkese Sağlık, Mutluluk ve Başarılar Dilerim”

Kaymaklı Belediye Başkanı Halit Elma yeni yıl dolayısıyla mesaj yayınladı.

Elma: “Yeni Yılda Herkese Sağlık, Mutluluk ve Başarılar Dilerim”

Başkan Elma mesajında şu ifadelere yer verdi: "2018 yılını geride bırakarak, yeni umutlarla, yeni heyecanlarla yeni bir yıla giriyoruz. Mutluluklar ve üzüntüler ile bir yılı daha geride bırakarak; yeni ümitlerin olduğu yeni bir yıla merhaba diyoruz. Göreve geldiğimiz günden bu güne beldemizi yeniden yapılandırmak ve modern bir Kaymaklı oluşturmak için gerekli tüm çalışmaları başlatarak şehrimizi güzelleştirmek adına bütün hizmetleri hızlı bir şekilde gerçekleştirdik. Beldemizin sıkıntılarını çok iyi biliyoruz. İnanıyoruz ki biz çalıştığımız müddetçe beldemiz güzelleşecek, değişecek, yenilenecek.

Hizmetlerimiz vatandaş odaklı, temel hedeflerimiz açıklık, şeffaflık ve verimlilik olacaktır. Beldemiz açısından önümüzdeki yılda hizmetlerimiz sizlerin desteğiyle artarak devam edecektir. 2019 yılında da Kaymaklımızı her yönden daha da ileriye götürmenin heyecanı ve gayreti içinde olacağız. Beldemizin vizyonunun gelişmesi, modern ve yaşanabilir bir belde olması yolunda çalışmalarımız bugün olduğu gibi bundan sonrada devam edecektir.

Bu duygu ve düşüncelerle, beldemizde görev yapan tüm kamu personelinin ve mesai arkadaşlarımın, sivil toplum kuruluşlarının, esnafın, özel sektör çalışanlarının ve tüm Kaymaklılı hemşehrilerimin yeni yılını en içten dileklerimle kutlarım. 2019 yılının, ülkemiz, milletimiz ve tüm insanlık için hayırlı bir yıl olmasını temenni ediyorum. Herkese mutluluk, sağlık ve başarılar diliyorum.”

Güncelleme Tarihi: 31 Aralık 2018, 14:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER