Gastrofest’te Göreme rüzgarı esti

12-15 Eylül 2019 tarihleri arasında bu yıl ikincisi Festival Park ve Hayri Tütüncüler Parkında düzenlenen Gastrofest fuarında Göreme Belediyesi yerini aldı.

Gastrofest’te Göreme rüzgarı esti

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’in önderliğinde kortej yürüyüşü ile konser alanına kadar süren program sanatçıların seslendirdiği müzikler ile devam etti.

Gaziantep Valiliği Koordinasyonunda, GAGEV bünyesinde, Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde bu yıl ikincisi düzenlenen, Gastroantep Uluslararası Gastronomi Festivaline Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’nin davetlisi olarak Göreme Belediyesi de katılım sağladı.

12-15 Eylül tarihleri arasında Gaziantep’in Festival Park ve Hayri Tütüncüler Parkında gerçekleştirilen fuar, yerli ve yabancı ziyaretçilerin akınına uğradı. Göreme Belediyesi simülasyon balonu kurarak tüm misafirlere fotoğraf çekim imkanı sağlayarak Kapadokya’nın başkenti Göreme’yi Gazişehire taşıdı.

Dünya ve Türkiye’de bulunan turizmciler ve ziyaretçilerin yoğun ilgi gösterdiği fuarda, birçok şirket, kurum ve kişiler yer alıyor. Kapadokya bölgesinden de AK Parti Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe, Göreme Belediye Başkanı Ömer Eren, Kaymaklı Belediye Başkanı Harun Çekiç, Kapadokya BTK Başkanı Aysel Atak, turizmci İbrahim Budak katılım sağladı.

Göreme Belediye Başkanı Ömer Eren, “Gaziantep Valiliği Koordinasyonunda, GAGEV bünyesinde, Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde düzenlenen Fuarı'nın geri dönüşü güçlü olan fuarlardan birisi olduğunu vurgulayarak, biz 2019 yılı Gastro şehri Gaziantep Fuarı’nda Kapadokya’yı tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz. Gastro Fuarı Gaziantep merkezli olmak kaydıyla her yıl düzenli olarak yapılmaktadır. Bizlerde her yıl düzenlenen Gastrofest Fuarı’na Göreme olarak katılacağız. Buradaki amaç, iç turizmle beraber, dış turizmin de içinde yer aldığı bir tanıtım yaparak bölgemize daha çok ziyaretçi çekme amacındayız. Bu organizasyonda başta Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ve eşlik eden birimlerime emeği geçenlere teşekkür ediyorum.” dedi.

Bugün konserler ile devam edecek olan Gaziantep Gastrofest Fuarında Göreme Belediyesi ziyaretçilerine 66 ve 67 numaralı stantlarda ikramlarına devam edecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner41

banner42

src="https://cdn.ampproject.org/v0/amp-auto-ads-0.1.js">