Genç Nevşehirliler Derneğinden Ünal’a ziyaret

Genç Nevşehirliler Derneği Başkanı Ziya Ağca ve yönetim kurulu üyeleri, Ankara Büyükşehir Belediyesi İYİ Parti Grup Sözcüsü Ali Ünal'ı ziyaret etti.

Genç Nevşehirliler Derneğinden Ünal’a ziyaret

Dernek yönetimi ve üyeleri ile birlikte Ankara Büyükşehir Belediyesi İYİ Parti Grup Sözcüsü Ali Ünal'ı ziyaret eden Genç Nevşehirliler Derneği Başkanı Ziya Ağca, derneğin çalışmaları ve yapılacak projeler hakkında bilgi verdi.

Ağca, yaptığı açıklamada; “Ankara Büyükşehir Belediyesi İyi Parti Grup Sözcüsü değerli hemşehrimiz Ali Ünal ile tanışıp Ankara'da kurmuş olduğumuz Genç Nevşehirliler Derneğimiz hakkında verimli konuşmalar gerçekleştirdik. Genç Nevşehirliler Korosu için verdiği destek için özellikle teşekkür ederiz. Bizlere gönlünü açan ve ilgiyle karşılayan büyüğümüze teşekkür ederiz.” dedi.

Ankara Büyükşehir Belediyesi İYİ Parti Grup Sözcüsü Ali Ünal da ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek derneğin Ankara'da yapacağı faaliyetlerde aralarında olmaktan mutluluk duyacağını, elinden gelen desteği vereceğini söyleyip çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyaret günün anısına fotoğraf çekimi ile sona erdi.

banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER