Gönüllü tanıtım elçisi: Adem Yıldırım

Doğu Londra’da dijital baskı, matbaa ve promosyon ürünleri alanında hizmet veren Myprintbox.co.uk sahibi genç işadamı Aydın Adem Yıldırım, yeni yıl Noel döneminde memleketi Kapadokya ve Türkiye’yi tanıtan ürünler dağıtarak Türkiye’nin gönüllü tanıtım elçiliğini yaptı.

Gönüllü tanıtım elçisi: Adem Yıldırım

Geleneksel olarak her yıl başı olduğu gibi müşterilerine çeşitli tanıtım ürünleri dağıttığını açıklayan Aydın Adem Yıldırım, “Ailece turizm işiyle uğraştığımız için her yıl olduğu gibi Türkiye’nin tanıtımına katkıda bulunmak için farklı etkinlikler düzenliyoruz. My Print Box ve The Butik Travel olarak müşterilerimize promosyonlarda sadece firma logosu yerine memleketim olan Kapadokya ve Türkiye fotoğraflarıyla ülkemizin tanıtımına katkıda bulunuyoruz. Geçen yıl da benzeri promosyon ürünleri vermiştik. Bu yılda 2000 adet bardak ve aynı miktarda takvimde Kapadokya ve Türkiye’nin farklı yerlerinin fotoğraflarını kullandık” dedi.

Tek Amacımız Ülkemizin Turizmine Katkı

Amaçlarının Türkiye’nin turizm gelirini artırmak olduğunu kaydeden Yıldırım, “Özellikle son zamanlarda ülkemize karşı açılan ekonomik savaşa karşılık bizim de ülkemize her sorumlu vatandaş gibi elimizden gelen desteği vermemiz gerektiğini düşünüyorum. Bu bir vatandaşlık görevi aynı zamanda. Bu gibi fırsatları kullanarak Türkiye’mizin tanıtımına katkı sağlamalıyız. Hediyelerimiz hem daha kullanılır oldu hem de tatil düşünenlerin dikkatini Kapadokya gibi bir turizm cenneti bölgeyi çekmek istedim. Faydalı olduğuna inanıyorum” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 03 Ocak 2019, 09:43
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hatun yadırgı
Hatun yadırgı - 2 yıl Önce

Ülkemizi tanıttıgınız için teşekkür ediyorum emeginize saglık

Taner Kesgin
Taner Kesgin - 2 yıl Önce

Başarılarınızın devamını diliyorum ülkemizi ve Nevşehir ilimizi tanıttığınız için teşekkürler Adem bey ve ekibi

Berkem Utku Yadırgı
Berkem Utku Yadırgı - 2 yıl Önce

Ülkemizi temsil ettiğiniz için size ve çalışanlarınıza milletçe çok teşekkür ediyoruz başarılarınızın devamını diliyorum

Ali yıldırım
Ali yıldırım - 2 yıl Önce

Oğlum Seninle gurur duyuyorum emeğine sağlık

SIRADAKİ HABER