Göreme Belediyesi’nden önemli proje

Göreme Belediyesi çalışmalarına aralıksız devam ederken öte yandan yeni projelerine de imza atmaya devam ediyor.

Göreme Belediyesi’nden önemli proje

Göreme Belediyesi’nin yeni projelerinden bir tanesi Göreme giriş ve çıkış yol kenarlarına yürüyüş yolu ve özellikle sabahın erken saatlerinde kalkışa hazırlanan balonları izlemek için gelen misafirlere izleme alanı yapımına başlandı.

Göreme Belediye Başkanı Ömer Eren; “Kasabamızdaki eksikliklerimize bakarak ve halkımızın istek ve talepleri doğrultusunda ve tüm meclis çalışanlarımız ile beraber almış olduğumuz karar ile tüm Kapadokya halkımız için gerekli çalışmamız olan panorama izleme, yürüyüş yolu ve balon seyri yeri yapımına başlanmıştır. En kısa sürede tamamlanacak olan projemiz tüm Kapadokya halkına ve gelen misafirlerimizin hizmetine sunulacaktır.” dedi.

Göreme ve Çavuşin arasında 2700 metre uzunluğunda yapılacak olan yürüyüş ve panorama seyir yeri sağlı ve sollu olacak. Bölgeye uygun ağaçlandırma işlemi, çiçek dikimi ve doğal taştan kaplaması Göreme Belediyesi fen ve imar birimleri tarafından gerçekleştirilecek olan proje, birimler tarafından takip edilerek en kısa zamanda yapımı tamamlanıp hizmete sunulacak.

Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2019, 00:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

src="https://cdn.ampproject.org/v0/amp-auto-ads-0.1.js">