“Güzelyurt daha da güzel bir yurt olacak”

Nevşehir’in tanınmış ve sevilen esnaflarından, halkın sevgilisi haline gelmiş yaklaşık 40 senedir Nevşehir çarşı merkezinde işletmesi olan ve 5 seneye yakındır da Kocaçay’da faaliyet gösteren A Class Yüncü Company sahibi Halit YÜNCÜ Güzelyurt Mahallesine muhtar adaylığını ilan etmiş durumda.

“Güzelyurt daha da güzel bir yurt olacak”

Kendisinden edindiğimiz bilgiler doğrultusunda, 2 dönem ( 1999 – 2009 ) yılları arasında Esentepe Mahallesinde muhtarlık yapmış, hayattaki tecrübesini deneyimini ve iyi niyetini de mahallesine çalışarak gece demeden gündüz demeden hizmet etmiş ve mahalleli tarafından da teveccühe layık görülmüş bir hemşehrimiz olan Yüncü, şimdi ise aynı Deneyim – Tecrübe ve Vizyonunu Güzelyurt Mahallesinde göstermek adına, daha güzel daha temiz daha huzurlu bir mahalle olmak için çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir. Gerek eski mahallesindeki projeleri olsun, gerek ise şu an ki projeleri olsun şimdiden takdir toplamakta ve halk tarafından da büyük bir ilgi ve heyecan duyulmaktadır. Ayrıca aza ekibi olarak da Nevşehir’in tanınmış iş adamları olsun, uzun yıllar devlette çalışıp emekliye ayrılan çeşitli ve kıymetli kardeşlerimizin de desteğini alarak bu yola baş koymuş ve kendisini tamamen muhtarlık hizmetine adamış ve bunu bir prensip edinmiştir.

Yüncü, Gazetemize vermiş olduğu demeçte şunları söyledi:

“Çok kıymetli hemşehrilerim! Sizlerden almış olduğum ilham ile ve 2 dönemdir muhtarlık tecrübemin getirmiş olduğu deneyim ve geliştirmiş olduğum vizyon sonucu bu yola baş koyduk. Gerek Esentepe mahallesinin gerek se Nevşehir’in sevgisine layık görülmüş olmanız büyük bir kıvancını yaşamaktayım. 6 seneye yakındır Güzelyurt mahallesinde ikamet ediyorum ve iş yerimde Güzelyurt merkez Kocaçay’dadır. Tüm mahallilerimiz bizlere istedikleri zaman ulaşma kolaylığında olacaklardır. Çarşıda pazarda muhtar aratmayacağız. Mahallemizin en temel sıkıntısı da budur esasen. İlaveten geliştirdiğimiz projeler, bir çok kişiyi mutlu edecek ve hayatları kolaylaştıracaktır. Biz bu işte kararlıyız ve azimliyiz. Allah’ın izni ve milletimizin isteği ile seçilmemiz durumunda farkımızı çok kısa bir süre içinde göstereceğiz. Ev ev kapı kapı gezip kendimizi daha yakından tanıtmak adına çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Temel anlayışımız Güzel bir mahalle olmak için ‘’ Tecrübe – Deneyim – Vizyon ‘’ ilkemizi duyurmak, anlatmak ve faaliyete geçirmek olacaktır. İş – sanat ve siyaset dünyasında sevilen ve hürmet gösterilen bir tarafımız var. Bürokrasiler ile aramız iyi, daha güzel bir mahalle olacağız el birliği ile. Bu çerçevede kısmet ise hak ettiğimiz sonuçları alacağımızı umut ediyor saygı, sevgi ve şükranlarımızı sunuyorum. Kazanan Güzelyurt, kazanan Nevşehir olsun. Hizmet eden de biz olalım.

İyi bir hizmet herkesin hakkı

Biz çalışacağız hizmetlerimiz konuşulacak

Biz çalışacağız Güzelyurt kazanacak

Biz çalışacağız Güzelyurt güzelleşecek.

Gazi paşamızın da dediği gibi ‘Türk milleti çalışkandır’

İnancımız tamdır olacak”

Aza Kadromuz İse Aşağıdaki Gibidir

Kadir Meşeci (Esnaf )

Bahtiyar Doğan ( Doğanın Lezzeti - Esnaf)

Adnan Çalışkaner ( Esnaf – Altınökçe Branda)

Hüseyin Tunç ( Emekli Hakem – Memur )

Savaş Yusuf Cerit (Turizmci – İnci Tur )

Ayşe Paslanmaz ( Radyo 50 – Şair- Yazar)

Meryem Yalçın ( işletmeci – hukukçular konağı )

Yunus Irmak ( can sigorta – Esnaf )

YORUM EKLE
YORUMLAR
Bağımsız Aday
Bağımsız Aday - 9 ay Önce

Sayın muhtar adayını yakinen tanırım, şansı zor ama imkansız değil. kendisinede başarılar dilerim

Medine Çeliker
Medine Çeliker - 9 ay Önce

İsmail beyin de dükkanı çarşı merkezde. işte hata burada. biz mahalleli olarak kapı kapı muhtar aramak istemiyorz. çarşıda olsun pazar da olsun. bizim muhtarımız aynı mahallede olsun. aradığımızda bulalım. ikamet belgesi alalım vb. o yüzden oy verirken bir kez daha düşünüz istirham ederim.
herkese hayırlı cumalar. cumamız mübarek olsun.

Fatih Çınar
Fatih Çınar - 9 ay Önce

Yorumsuz...

trafikçi
trafikçi - 8 ay Önce

trafik polisi harun yavuz da mı onun ekibinde ?

inanılır gibi değil

Medine Çeliker
Medine Çeliker - 9 ay Önce

Ailecek desteklerimiz Halit Beye,

İnaşaAllah kazanacak...

Pastacı kamil hastası
Pastacı kamil hastası - 9 ay Önce

nevşehirde halkın en çok sevdiği kişi pastacı kamil dayıdır. oylar ona. pastacı kamil adamın hası

Adsız
Adsız @Pastacı kamil hastası - 9 ay Önce

Oylar belber ismail abiye, kamil usta gitsin pasta börek yapsın. dükkanı çarşıda mahalleli nasıl ulaşacak? hiç düşündünüz mü.

Ahmet Türkçü
Ahmet Türkçü - 9 ay Önce

Tüm ailecek oylarımız Lokman Kozan'a. Güzelyurt u asıl güzel bir yurt yapan beyfendi odur. Saatçi Sinan amcamın oğlu, göz bebebeiğimiz vedai iftiharımız dürüst insan Lokman Kozan. Allah seni başımızdan eksik etmesin. Muhtar : Lokman

SIRADAKİ HABER
src="https://cdn.ampproject.org/v0/amp-auto-ads-0.1.js">