banner23

HAYIRSEVER HALKIMIZIN TEVECCÜHÜNE TEŞEKKÜR EDERİZ

Kızılay Nevşehir Şube Başkanı Cengiz Gülen, mübarek ramazan ayı dolayısıyla Forum Kapadokya AVM´de açılan standa hayırsever Nevşehir halkının ilgisinin yoğun olduğunu belirterek, yardımlaşmanın en üst düzeye çıktığı bu mübarek günlerde Kızılay´a güven duyan tüm bağışçılara teşekkür etti.

HAYIRSEVER HALKIMIZIN TEVECCÜHÜNE TEŞEKKÜR EDERİZ

Açılan stantta koli bağışlarının yanında, fitre ve zekat bağışlarının da alındığını kaydeden Kızılay Nevşehir Şube Başkanı Cengiz Gülen, “Ramazan ayı dolayısıyla Kızılay Nevşehir Şubesi olarak ilimizdeki dar gelirli ve yoksul ailelerimize çeşitli yardımlarda bulunmaya devam ediyoruz.

Bu nedenle açtığımız stantda bir yandan vatandaşlarımızın ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılmak üzere gıda kolisi bağışlarını topluyoruz. Bir yandan da zekât ve fitre bağışlarını da kabul ediyoruz. Ramazan ayının başlangıcından bu yana 500 adet gıda kolisi bağışı kabul ettik.

Öte yandan fitre ve zekât bağışlarımıza da halkımızın teveccühünü görüyoruz. Bayram öncesine kadar gıda kolisi bağışlarının 1000 âdete ulaşmasını hedefliyoruz. Toplanan bağışlar en kısa sürede ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılıyor” açıklamalarında bulundu.

/images/haberler/resimler/2015-7/9/1415471232029.jpg

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner28

banner25