İBİŞ AİLELERİ´NİN MUTLU GÜNÜ

Nevşehir´in tanınmış ailelerinden İş Adamı Serdar İbiş ile Doktor Cansu Erdal görkemli bir düğün töreni ile dünya evine girdi.

İBİŞ AİLELERİ´NİN MUTLU GÜNÜ

Avanos Saruhan´da Kapadokya´nın tarihi atmosferinde gerçekleştirilen düğün töreninde; Köy Hizmetlerinden emekli Ahmet İbiş´in oğlu ve Niğde Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Beden Eğitimi ve Spor Bölüm Başkanı Doç. Dr. Serkan İbiş´in küçük kardeşi Krizantem ve Itır Turizm ortaklarından İş Adamı Serdar İbiş ile Emekli Deniz Albay Erol Erdal´ın kızı İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Doktoru Cansu Erdal, müziğin ve eğlencenin keyifli anlarını ve mutluluğa ilk adımlarını davetlilerle paylaştılar.

Cansu Erdal´ın gelinliği konuklardan tam not alırken, Serdar İbiş´in damatlığı büyük beğeni topladı. İşadamı Serdar İbiş ´in nikah masasındaki şahitliğini ağabeyi Niğde Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Beden Eğitimi ve Spor Bölüm Başkanı Doç. Dr. Serkan İbiş üstlenirken Doktor Cansu Erdal´ın şahitliğini Burcu Aksoy üstlendi. Tarihi ve akustik ortamın şahitliğinde, bir ömür birlikteliğe evet diyen çift balayı için yurtdışı seyahatine çıktı. Haber: Alpaslan KÖRÜKCÜ

/images/haberler/resimler/2015-8/12/1626250705729.jpg

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER