İl Milli Eğitim Müdürlüğünden “Barış Pınarı Harekâtı” ve Kahraman Ordumuza destek

Türkiye Cumhuriyeti Devleti, Fırat'ın doğusunda güvenli bölge oluşturmak amacıyla "Barış Pınarı Harekâtı"nın başlatma kararı almıştır. Bu kapsamda il genelinde tüm resmi/özel eğitim kurumlarında bugün ders başlamadan önce tüm öğrenci, öğretmen ve idarecilerin katılımıyla programlar düzenlendi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğünden “Barış Pınarı Harekâtı” ve Kahraman Ordumuza destek

Programlar, tüm Şehitlerimiz için Saygı Duruşu ile başladı. İstiklal Marşı okundu ve ardından "Barış Pınarı Harekâtı"na katılan Kahraman Mehmetçik için dualar edildi.

İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, "Barış Pınar Harekâtına" destek amacıyla Recep Tayyip Erdoğan Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde yapılan programa katıldı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan programda İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, yaptığı konuşmada "Ülkemizin güvenliği, milletimizin huzuru ve mazlumların selameti için başlatılan 'Barış Pınarı Harekâtı' operasyonunda kahraman ordumuza muvaffakiyetlerini diliyorum. Allah yar ve yardımcıları olsun. Rabbim muzaffer eylesin inşallah" dedi.

Program, İl Müftüsü Yakup Öztürk’ün, "Barış Pınarı Harekatı"nda görev alan kahraman Mehmetçik için yaptığı dua ile sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 12 Ekim 2019, 10:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

src="https://cdn.ampproject.org/v0/amp-auto-ads-0.1.js">