KAPHİB TOPLANTISI VALİ CEYLAN, BAŞKANLIĞINDA YAPILDI

Kapadokya Turizm Altyapı Hizmet Birliği (KAPHİB), Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan başkanlığında Valilik toplantı salonunda gerçekleştirildi.

KAPHİB TOPLANTISI VALİ CEYLAN, BAŞKANLIĞINDA YAPILDI

Toplantıda konuşan Vali Ceylan, KAPHİB olarak yurt içi ve yurtdışındaki tanıtım fuarlarıyla ilgili değerlendirme görüşmeleri yapıldığını söyledi.

Toplantıda ayrıca önümüzdeki yıllara yönelik, turizm alanındaki sıkıntıların yapıcı bir şekilde ele alınarak olumsuzlukların önlenmesi adına projelerin geliştirileceğini aktaran Ceylan, “Bugünkü toplantıda kararlar alarak bundan sonraki yurtdışı fuarlarında temsil olarak Valilik, Sivil Toplum Kuruluşları ve Belediyeler olarak düşünceler paylaşılacak” dedi

Ceylan, toplantıda son aylarda turizm sektöründe yaşanan olumsuzluklarında ele alınacağını belirterek, “Tabi ki turizm sektöründeki son gelişmeler bizim özellikle tanıtıma ağırlık vermemizi gerektiriyor. Bu nedenle tanıtımla ilgili hem kültür bakanlığının hem valilik hem de belediyeler olarak yapılacak yeniş girişimlerle sektördeki sıkıntılar ve geleceğe yönelik daha olumlu adımların atılması sağlanacak” diye konuştu.

Toplantıya, KAPHİB Müdürü Levent Ak, KAPTİD Başkanı Yakup Dinler, Göreme Belediye Başkanı Nuri Cingil, Uçhisar Belediye Başkanı Ali Karaaslan, THY Nevşehir Müdürü Osman Taha Küçük, AHİKA Melike Aygün Çakıroğlu, AHİKA Genel Sekreteri Mehmet Fatih Yıldız, Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş katıldı. Haber: Selma İVEN

/images/haberler/resimler/2015-8/21/1147393981255.jpg

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER