Kasım ayı İlçe Müftüleri Toplantısı Gülşehir’de yapıldı

2021 yılı Kasım ayı İlçe Müftüleri Toplantısı İl Müftüsü Ahmet Celalettin Altunkaya’nın başkanlığında Gülşehir ilçesinde yapıldı.

Kasım ayı İlçe Müftüleri Toplantısı Gülşehir’de yapıldı

Toplantıya, İl Müftü Yardımcıları Dr. Ahmet Özvarinli, Nurcan Solak, Selami Kurt, Acıgöl İlçe Müftüsü Vedat Tekin, Avanos İlçe Müftüsü Harun Özkan, Derinkuyu İlçe Müftüsü Can Uyguner Gülseven, Gülşehir İlçe Müftüsü Talat İlbahar, Hacıbektaş İlçe Müftüsü Mustafa Bahacan, Ürgüp İlçe Müftüsü İsmail Karadavut ve Kozaklı İlçe Müftüsü Ali Çam katıldı.

Toplantıda, Ekim ayında yapılan “Camiler ve Din Görevlileri Haftası” ve “Mevlid-i Nebi Haftası” etkinlikleri değerlendirilerek Aralık ayında yapılacak etkinliklerin planlaması yapıldı.

Toplantıda il ve ilçeler arasındaki diyalog ve hizmet akışının daha verimli sürdürülmesi noktasında ilçe müftüleri görüş ve düşüncelerini dile getirdi.

İl Müftüsü Ahmet Celalettin Altunkaya, katılımlarından dolayı ilçe müftülerine teşekkür etti.

Toplantı sonunda din görevlilerine, Kovid-19 salgını ile mücadele döneminde göstermiş oldukları üstün gayret başarılı çalışmalarından dolayı Gülşehir Kaymakamlığı tarafından düzenlenen başarı belgeleri İl Müftüsü Ahmet Celalettin Altunkaya tarafından verildi.

Güncelleme Tarihi: 13 Kasım 2021, 14:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER