Kaymakam Tekin, Nevşehirli Çelik’in bir buçuk milyon değerinde anaokulu yaptıracağı müjdesini verdi

İstanbul’da bulunan Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, Başakşehir Kaymakamı Kazım Tekin ve AK Parti İl Başkanı M.Rauf Yanar ile birlikte ziyaret ettiği Nevşehirli iş insanı Mesut Çelik’ten Nevşehir’e bir buçuk milyon liralık yatırımla anaokulu yaptırma sözü aldı.

Kaymakam Tekin, Nevşehirli Çelik’in bir buçuk milyon değerinde anaokulu yaptıracağı müjdesini verdi

Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri öncesinde, AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım’ın seçim kampanyasına destek vermek amacıyla İstanbul’a giden Belediye Başkanı Rasim Arı, burada Başakşehir Kaymakamı ve Nevşehirli Bürokrat ve İşadamları Derneği Başkanı Kazım Tekin’i makamında ziyaret etti.

AK Parti Nevşehir İl Başkanı M. Rauf Yanar ve Nevşehirli sanatçı Kürşat’ın da katıldığı ziyarette, Kaymakam Tekin ile Nevşehir üzerine samimi bir sohbet gerçekleştiren Arı, Nevşehir’e ilişkin gerçekleştirmeyi planladıkları projeler konusunda Tekin ile istişarelerde bulundu.

Kaymakam Tekin’in Başakşehir’de gerçekleştirdiği başarılı çalışmaları takip ettiklerini ve mutluluk duyduklarını belirten Arı, “Nevşehirli değerli bürokratlarımızın görev aldıkları makamlardaki başarılı çalışmaları bizleri gururlandırıyor. Kıymetli hemşerimizin aynı zamanda Nevşehirli Bürokrat ve İşadamları Derneği çatısı altında yürüttüğü faaliyetler Nevşehir kamuoyu tarafından da yakından takip ediliyor.” dedi.

Kaymakam Tekin de Arı ve beraberindeki heyete teşekkür ederek ziyaretten duyduğu mutluluğu ifade etti.

Mesut Çelik’e ziyaret

Arı, Başakşehir Kaymakamı Kazım Tekin ve AK Parti Nevşehir İl Başkanı M. Rauf Yanar daha sonra İstanbul’da bulunan Nevşehirli iş insanı Mesut Çelik’i ziyaret etti.

Ziyarette iş dünyasının önemli isimlerinden olan Mesut Çelik, Arı’ya Nevşehir’de bir buçuk milyon liralık bir yatırımla anaokulu yaptırma sözü verdi.

Çelik’e teşekkür eden Arı, ”Değerli Kaymakamımız Kazım Tekin ve İl Başkanımızın da desteği ile kıymetli hemşerimizin verdiği bu söz bizleri çok mutlu etti. Bunla ilgili olarak kısa sürede bir protokol imzalayarak Nevşehir Belediyesi olarak arsa tahsisinde bulunacağız. İstanbul’da bulunan ve doğduğu toprakları hiçbir zaman unutmayarak her seferinde vefasını gösteren böyle kıymetli hemşerilerimizle ne kadar gurur duysak az. Bu konudaki desteklerinden dolayı da Kazım Tekin’e ayrıca teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2019, 17:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER