Kitap okumak kampanyası ilçelere de sıçradı

Nevşehir Ülkü Ocakları Başkanı Ali Türker’in talimatları doğrultusunda başlatılan kitap okuma kampanyası ilçelere de sıçradı. Kampanyaya destek çığ gibi büyüyor.

Kitap okumak kampanyası ilçelere de sıçradı

“Kitaplar tozlanmasın” kampanyasına geçtiğimiz haftalarda öncülük eden Nevşehir Ülkü Ocakları, şehirde önemli bir çalışmaya öncülük ediyor. İnsanları kitap okumaya ve bu alışkanlığı yaygınlaştırmaya teşvik eden bu önemli kampanya il merkezinde 10 kişi ile başlamıştı. Şimdilerde kampanya ilçelere de sıçramış durumda.

Bir haftalık süre içerisinde merkez ile birlikte 856 kişinin bu kampanyaya dahil olduğunu söyleyen Teşkilat Birim Başkanı Mehmet Boyacı, “Başkanımız Ali Türker’in talimatları doğrultusunda il merkezinden 10 kişi ile başladığımız kitap okuma kampanyamız kısa sürede çığ gibi büyümüştür. İl merkezinden taşan kampanya ilçelerde de ciddi boyutlar kazanmış ve kazanmaya da devam ediyor. İlçe Ocak başkanlarımız bizle beraber bu işin koordinesini sağlamaktadır. Tüm ilçe başkanlarımıza bu önemli kampanya için yaptıkları titiz çalışmalardan ötürü teşekkür ederiz.” dedi.

banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER