Musa Ertaş çalışanlarına hitap etti

İYİ Parti Milletvekili Aday Adayı İş adamı Musa Ertaş çalışanlarına hitap etti.

Musa Ertaş çalışanlarına hitap etti

 

Nevşehir´de ortalama 450 çalışanı ile en fazla istihdama katkıda bulunan Musa Ertaş ilk konuşmasını ailem dediği çalışanları ile gerçekleştirdi.

Ertaş konuşmasında; “Sevgili Çalışanlarım, biz büyük bir aileyiz ne mutlu bana ne mutlu bize. Uzun yıllar birlikte burada omuz omuza çalıştık, birbirimizin iyi gününde kötü gününde hep beraber olduk. Bugün yine iyi bir haber vermek için burada toplandık. Sizler benim ailemsiniz ve ilk konuşmamı sizinle yapmak istedim. Sizlerin de desteği ile işçiler ve işverenlerin sıkıntılarını bilerek daha iyi hizmetler yapmak için İYİ Parti´den Nevşehir Milletvekili aday adayı oldum” dedi.

Ertaş konuşmasında özellikle buranın bir işyeri olduğunu, burada hiçbir zaman işe alırken kişinin parti tercihine göre değil, kişiliğine göre işe alındığını belirterek bundan sonrada bunun böyle olacağını ve bütün çalışanlarının siyasi görüşüne saygı duyduğunu belirtti.

Çalışanların coşkulu tezahüratı ve “Vekil Ertaş” sloganları ile birçok kez sözü kesilen Ertaş herkese çok teşekkür ederek bu yolda kendilerinin ve ailelerinin dualarını ve oylarını beklediğini söyleyerek konuşmasını bitirdi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner131

banner93