NESİAD’dan kurumlara ziyaret

Nevşehir Sanayiciler ve İş İnsanları Derneği (NESİAD) Başkanı Mustafa Ertaş ve Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Kahraman, Arif Öbekli, M.Samet Kafalı ve Hamdi Dinler resmi kurumları ziyaret etti.

NESİAD’dan kurumlara ziyaret

NESİAD Heyeti ilk olarak Nevşehir İl Jandarma Alay Komutanlığı’na atanan Jandarma Kıdemli Albay Hüsamettin Erol’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Jandarma Kıdemli Albay Hüsamettin Erol’a yeni görevinde başarılar dileyen Başkan Ertaş, NESİAD ve çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Jandarma Kıdemli Albay Hüsamettin Erol ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve NESİAD heyetine teşekkür etti.

Nevşehir Merkez İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Yüzbaşı Adem Akgümüş’ü ziyaret ederek NESİAD ve çalışmaları hakkında bilgiler veren heyet, daha sonra Nevşehir Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü’ne atanan Abdullah Mersin’ e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette Nevşehir sanayisi ve istihdamı hakkında bilgiler verildi ve yapılacak teşvik ve destekler hakkında fikir alışverişi yapıldı.

Heyet son olarak, İl Genel Meclis Başkanı Gürbüz Dinç’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. NESİAD heyeti, çalışmaları hakkında bilgiler verdi ve karşılıklı olarak başarılı çalışmalarının devamını diledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER