Nev Saç Nevşehir’in gururu olmaya devam ediyor

İstanbul Sanayi Odası’nın (İSO) yarım asrı deviren ve sanayi sektörünün en değerli verilerini oluşturan “Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu” araştırmasına göre 2020 yılı sonuçlarını açıkladı.

Nev Saç Nevşehir’in gururu olmaya devam ediyor

Açıklanan sonuçlar hakkında değerlendirmede bulunan NTSO Başkanı Arif Parmaksız, “Nev Saç Metal geleneği bozmadı ve gururumuz olmaya devam etti.” dedi.

Parmaksız, “İSO tarafından her yıl hazırlanan ve kamuoyu ile paylaşılan Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu Araştırması sonuçlarının açıklanması ile birlikte büyük bir mutluluk yaşamış bulunmaktayım. 2018 yılında 496, 2019 yılında 448. sırada yer alan Nev Saç Metal Sanayi İnşaat Nakliye ve Tic. Ltd. Şti. 2020 yılında çıtayı yükselterek 340. sırada yer almıştır. Nev Saç Metal Sanayi İnşaat Nakliye ve Tic. Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı ve aynı zamanda Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olarak beraber görev yaptığım Sayın Mehmet Ali Öbekli’nin ülkemiz ve ilimiz için gösterdiği özverili çalışmalarının neticesini almış olduğunu görmekten onur duydum. Üretime odaklanıp ekonomiyi güçlendirmek ve sanayide katma değer sağlamak için büyük bir sorumlulukla, yılmadan, yorulmadan çalışmaya ve üretmeye büyük bir gayretle devam eden Sayın Mehmet Ali Öbekli’nin şahsında şirketini ve çalışanlarını tebrik ediyor, Başarılarının devamını diliyorum.” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER