Nevşehir-Acıgöl-Aksaray yolu sıcak asfalt oluyor

Nevşehir-Acıgöl-Aksaray karayolunun sıcak asfalt yapılması ile ilgili müjdeli haber geldi. Yatırım programına alınan yol için 4 Şubat 2020 tarihinde ihaleye çıkılacak.

Nevşehir-Acıgöl-Aksaray yolu sıcak asfalt oluyor

Nevşehir-Acıgöl-Aksaray karayolunun sıcak asfalt yapılması için gerekli adımların atılmasıyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın onaylamasının ardından 4 Şubat 2020 tarihinde Nevşehir-Acıgöl-Aksaray yolu sıcak asfalt yapımı ihalesi yapılacak.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz konuya ilişkin yaptığı açıklamada; “2020 Yatırımları hızlı başladı. ‪Hayırlı olsun Nevşehir. ‪Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle 4 Şubat 2020 tarihinde Nevşehir - Acıgöl - Aksaray sıcak asfalt ihalesi yapılacaktır. ‪Emekleri için başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, Hazine ve Maliye Bakanımız Berat Albayrak’a, Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanımız Naci Ağbal’a, Ulaştırma ve altyapı Bakanımız Mehmet Cahit Turhan’a ve AK kadrolarımıza şahsım ve Nevşehir’imiz adına teşekkür ediyorum. ‪Durmak yok yola devam. Sevdamız Nevşehir.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2020, 17:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER