Nevşehir Belediyesi esnaf birimi çalışmalarına başladı

Nevşehir Belediyesi Esnaf Biriminden Sorumlu İdari İşler Koordinatörü Özkan Ekmekçioğlu, Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (NEVESOB) Başkanı Mehmet Pınarbaşı’nı ziyaret etti.

Nevşehir Belediyesi esnaf birimi çalışmalarına başladı

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı’nın geçtiğimiz günlerde Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nde gerçekleştirilen toplantıda kurulacağını açıkladığı Nevşehir Belediyesi Esnaf Birimi çalışmalarına başladı.

Nevşehir Belediyesi ile şehirdeki çeşitli meslek kollarında faaliyet gösteren esnaflar arasında köprü fazivesi görecek birimin sorumluluğuna getirilen Özkan Ekmekçioğlu, NEVESOB Başkanı Mehmet Pınarbaşı’na nezaket ziyaretinde bulundu.

Ziyarette yeni kurulan Esnaf Birimi’nin yürüteceği çalışmalara ilişkin Pınarbaşı’na bilgiler aktaran Ekmekçioğlu, Pınarbaşı ile çeşitli konulara ilişkin istişarelerde bulundu.

Belediye Başkanı Rasim Arı’nın şehirde istihdam oluşturan, Nevşehir’in kalkınmasına katkı sağlayan iş dünyasına ve onların görüşlerine büyük önem verdiğini belirterek, kurulan Esnaf Birimi sayesinde belediye ile esnaflar arasındaki diyaloğun daha da güçleneceğini kaydetti.

Ekmekçioğlu, önümüzdeki günlerde çeşitli meslek odası temsilcilerini de ziyaret edeceğini sözlerine ekledi.

Nevşehir Belediyesi bünyesinde ‘Esnaf Birimi’ kurulmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Mehmet Pınarbaşı ise, Nevşehirli esnaflara verdiği destekten dolayı Belediye Başkanı Rasim Arı’ya teşekkür etti.

Pınarbaşı, “Göreve geldiği ilk günden bu yana her zaman esnaflarımızın yanında olan belediye başkanımız bu uygulaması ile de Türkiye’ye örnek oldu.” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner91

banner92

banner94

banner96

banner99

banner90

banner93

banner95

banner97

banner100