Nevşehir Gençlik Merkezi çocuklar için sahada

Nevşehir Gençlik Merkezi çalışanları çocukların resim yapabilmeleri için tamamen geri dönüşüm malzemelerini kullanarak el yapımı mat görünümlü yuvarlak tabaklar ortaya çıkardı.

Nevşehir Gençlik Merkezi çocuklar için sahada

Nevşehir Gençlik Merkezi çalışanları yaptıkları tabakları su, boya, fırça gibi resim çalışmasında kullanılacak malzemelerle birlikte Nevşehir Gülbahçe parkında stant kurarak çocukların ilgisine sundu.

Çocukların ve vatandaşların dikkatini çeken bu resim çalışması oldukça ilgi gördü.  Çocukların resim yapmak için sıraya girerek bekledikleri gözden kaçmadı. Koronavirüs önlemleri kapsamında maske, dezenfektan, eldiven bulundurulmasına özen gösterilen bu etkinlikte çocukların mutluluğu yüzlerine yansıdı.

Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir ve Nevşehir Gençlik Merkezi Müdürü Duygu Yüzer de etkinliğe katılarak çocukların yaptığı resim çalışmalarını izleyip onlarla sohbet etti.

Nevşehir Gençlik Merkezi çalışanları bu tür sanatsal faaliyetleri sıkça yapacaklarını özellikle geri dönüşüm malzemelerini değerlendirip daha çok el yapımı ürünleri ortaya koymaya devam edeceklerini belirterek tüm gençleri Nevşehir Gençlik Merkezinde görmek istediklerini bu faaliyetlere gönüllü olarak katılmalarını söylediler.

banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER