Nevşehir Kızılay, Göre’de ihtiyaç sahibi ailelere ulaştı

Türk Kızılay Nevşehir Şubesi ve Göre Belediyesi iş birliğiyle Göre beldesinde 50 ihtiyaç sahibi aileye “Gıda Kolisi” dağıtımı gerçekleştirildi.

Nevşehir Kızılay, Göre’de ihtiyaç sahibi ailelere ulaştı
banner116

Türk Kızılay Nevşehir Şubesi ramazan ayında yardımlarını ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırmak için büyük bir hızla çalışmaya devam ediyor. Göre Belediyesi iş birliğiyle Göre beldesinde 50 ihtiyaç sahibi aileye gıda kolisi dağıtımı gerçekleştirildi. Kızılay gönüllülerinin ve belediye personellerinin bulunduğu dağıtımda ev ev dolaşılıp gıda kolileri ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırıldı.

Çalışmayla alakalı açıklamalarda bulunan Türk Kızılay Nevşehir Şube Başkanı Ercan Civelek; "Hayırseverlerimizin, şubemize bağışladığı gıda kolilerini, Mübarek Ramazan ayında Nevşehir'imizin her noktasına ulaştırmak, ihtiyaç sahibi ailelerimizin iftar ve sahur sofralarına bir nebzede olsa katkıda bulunmak adına hafta içi, hafta sonu ayırt etmeden gönüllülerimizle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bugün çalışmamızı Göre Belediyesi iş birliğiyle gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Ayrıca Göre beldesi ile beraber yedi ilçe ve köye bağışçılarımızın destekleriyle Ramazan ayında gıda kolilerimizi ulaştırmaya devam edeceğiz.” dedi.

banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER