Nevşehir´de eller Mehmetçik için duaya açılacak

Nevşehir Ülkü Ocakları İl Başkanlığı tarafından Afrin´de kahramanca mücadele eden Mehmetçik için Kur´an-ı Kerim tilaveti okunup, dua edilecek.

Nevşehir´de eller Mehmetçik için duaya açılacak

 

Türk Askerinin Suriye´nin Afrin kentine düzenlediği Zeytin Dalı Operasyonu sonrasında Ülkücüler harekete geçti.

Nevşehir Ülkü Ocakları Başkanı Ali Türker önderliğinde ki ülkücüler, bugün saat 18:00´da İl ve İlçe Başkanlıklarında Türk Ordusunun muzaffer olması için eş zamanlı olarak Kur´an-ı Kerim tilaveti okunduktan sonra, Mehmetçiğimiz için dua edecek.

Bu önemli faaliyete tüm Nevşehir halkını davet eden Ülkü Ocakları İl Başkanı Ali Türker, “Ülkücüler olarak Mehmetçiğe olan desteğimiz her zaman sürecektir. Hainler şunu iyi bilmelidir ki, ülkemizin birlik ve bütünlüğüne kast eden her kim olursa olsun kahraman Türk Ordusu´nu her zaman karşılarında bulacaktır. Ülkü Ocakları tarafından Türkiye genelinde eş zamlı olarak 18:00´da ocak binaları önünde Türk Ordusunun muzaffer olması için Kur´an-ı Kerim tilaveti okunacak. Ardından Mehmetçiğimiz için dua edilecek. Tüm Nevşehir halkını saat 18:00´da Ocak binası önüne bekliyoruz. Dualarımız Mehmetçiğimiz içindir.  Cenab-ı Allah kahraman askerimizi korusun.” dedi.Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER