NTSO, NTB VE ÜTSO odalar borsalar müşterek toplantısı için bir araya geldi

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası (NTSO), Nevşehir Ticaret Borsası (NTB) ve Ürgüp Ticaret ve Sanayi Odası (ÜTSO) Demokrasi ve Özgürlükler Adası'nda odalar ve borsalar müşterek toplantısı için bir araya geldi.

NTSO, NTB VE ÜTSO odalar borsalar müşterek toplantısı için bir araya geldi

NTSO Yönetim Kurulu Başkanı Arif Parmaksız’ın organizasyonunda gerçekleşen programa, Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Yücel Menekşe, Nevşehir Belediye Başkanı Mehmet Savran,  Vali Yardımcısı ve Ürgüp Kaymakamı Mehmet Maraşlı, Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk, NTSO Meclis Başkanı Seyit İnce, NTB Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş, ÜTSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Aydın, Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Pınarbaşı, odalar ve borsa meclis üyeleri katıldı.

Program kapsamında katılımcılar rehberler eşliğinde Demokrasi ve Özgürlükler Adası turu ve müze ziyaretleri gerçekleştirerek Adnan Menderes, Fatin Rüştü Zorlu ve Hasan Polatkan’ı andı.

Toplantıda Nevşehir’in ekonomik ve sosyal durumu değerlendirildi. Devam eden ve başlayacak projeler mercek altına alındı.

banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER