Öğrencilerden Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfına bağış

Nevşehir Mehmet Gülen Ortaokulu öğrencileri Barış Pınarı Harekâtında görevli Mehmetçiklerimize destek amacıyla Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfına bağış yaptı.

Öğrencilerden Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfına bağış

Nevşehir Mehmet Gülen Ortaokulu öğrencileri, Türk Silahlı Kuvvetlerince yürütülmekte olan “Barış Pınarı Harekâtı”nda görev yapan Mehmetçiklerimize destek olmak amacıyla, topladıkları 1.231,00 T.L.’yi, Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı hesabına yatırarak, dekontu teslim etmek üzere Nevşehir İl Jandarma Komutanlığını ziyaret etti.

Nevşehir İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Hüsamettin Erol’un makamını ziyarette bulunan Nevşehir Mehmet Gülen Ortaokulu öğretmen ve öğrencileri, yaptıkları bağışın dekontunu ve öğrencilerin çizdiği resmi İl Jandarma Komutanı Erol’a teslim etti.

Nevşehir Mehmet Gülen Ortaokulu öğrencilerini örnek davranışlarından dolayı kutlayan İl Jandarma Komutanı Erol, öğrencilere hediyeler takdim etti.

Öğrenciler, Mehmet Gülen Ortaokulu’nun her koşulda ve her zaman “Türk Ordusu’nun yanında olduğunu ve bu mübarek günlerde dualarının Mehmetçiklerimizle olduğunu” söylediler.

Öğrencilerin teslim ettiği bağış dekontu Nevşehir İl Jandarma Komutanlığınca, Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı’na gönderildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

src="https://cdn.ampproject.org/v0/amp-auto-ads-0.1.js">