Okan Yılmaz’dan veda

Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından Bakanlık Özel Kalem Müdürlüğüne geçici görev ile görevlendirilen Nevşehir Tarım ve Orman İl Müdürü Okan Yılmaz personelle vedalaştı.

Okan Yılmaz’dan veda

Okan Yılmaz veda konuşmasında; "Ülkemizin diğer güzel illerinde, Bakanlığımızın çeşitli birimlerinde görev aldıktan sonra 20 Mart 2012 tarihinde Nevşehir Tarım ve Orman İl Müdürü olarak hizmet etmek için göreve geldiğim tarihten bugüne kadar, emanet ve büyük bir sorumluluk bildiğim bu görevi layıkıyla yapmaya çalıştım. Görevimizi İlimizin ekonomik anlamda tarımını ve hayvancılığını daha yüksek noktalara taşımak için teşkilatımızla beraber elbirliği ile yapmak için gayret ettik.

Benden önce görev yapan İl Müdürlerimiz ve benden sonra gelecek olan İl Müdürlerimiz, hizmetin devamlılığı ve daha yüksek noktalara taşınması için çalışmıştır ve çalışacaktır. Sizlerden isteğim vatandaşlarımıza elinizden geldiği kadar adaletli davranarak yardımcı olmanız. Allah sizlerin de yolunu açık etsin. Yaklaşık 10 yıldır İl Müdürü olarak görev yaptığım bu şehre ve siz değerli personellerime hakkımı helal ediyorum. Sizlerden de helallik bekliyorum. Benden sonra gelecek Özgür Memiş İl Müdürümüze de yeni görevinde başarılar diliyorum. Ayrıca her zaman desteğini esirgemeyen Milletvekilimiz Mustafa Açıkgöz’e de teşekkürlerimi arz ediyorum." dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER