Okul Aile Birliği toplantısı gerçekleştirildi

Recep Tayyip Erdoğan Proje Anadolu İmam Hatip Lisesi toplantı salonunda Vali İnci Sezer Becel’in başkanlığında Okul Aile Birliği Toplantısı gerçekleştirildi.

Okul Aile Birliği toplantısı gerçekleştirildi

Geleceğin teminatı olan çocukların ve gençlerin huzur ve güven ortamı içerisinde eğitim-öğretim faaliyetlerine devam edebilmesini sağlamak amacıyla İçişleri Bakanlığının talimatı Nevşehir Valiliğinin koordinesinde her eğitim-öğretim yılı başlangıcı döneminde yapılan Okul Aile Birliği Toplantıları devam ediyor.

Okul Aile Birliği Başkanları üyeleri ve vatandaşların katılımı ile gerçekleştirilen toplantıda Asayiş Şube Müdürü Fatih Yiğit asayiş konularında, Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürü Haluk Helvacı trafik konularında, Polis Memuru Ali Ağkoç siber suçlarla mücadele konularında ve Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesinde görevli Polis Memuru ise narkotik konularında slayt eşliğinde gerekli sunum ve bilgilendirme yaptı.

Toplantı İl Emniyet Müdürü Mehmet Artunay, İl Jandarma Komutanı Bahittin Murat Yakın, Nevşehir Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Alevli‘nin katılımı ile soru cevap ve öneriler konularında söyleşi yapılarak sona erdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER