Özdemir’den NGC’ye hayırlı olsun ziyareti

Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir, Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti (NGC) Başkanı Bayram Ekici’yi ziyaret etti.

Özdemir’den NGC’ye hayırlı olsun ziyareti

Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir, yapılan olağan genel kurulda yeniden Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti (NGC) Başkanı seçilen Bayram Ekici’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Özdemir, Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti (NGC) Başkanlığına yeniden seçilen Bayram Ekici ve yönetimini tebrik edip başarılar diledi.

Ziyarette kurum olarak yaptıkları ve yapmayı planladıkları çalışmalar hakkında bilgi veren Özdemir, Nevşehir ile ilgili en büyük hayallerinin tesisleşme olduğunu belirtti.

Nevşehir Gazeteciler Cemiyetine (NGC)  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne, spora ve sporcuya verdiği destekten dolayı teşekkür eden Özdemir, “Nevşehir’i tesisleşme anlamında ülkenin sayılı illerinden birisi haline getirerek branş fark etmeksizin spor organizasyonlarında tercih edilen bir şehir yapmak istiyoruz.” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Bayram Ekici, NGC’nin sporun her alanında yürütülen faaliyetlere destek verdiğini belirtip Gençlik ve Spor İl Müdürü Özdemir’e teşekkür etti.

Ziyarette Simtel Ofset Matbaası Sahibi Tevfik Ekici de hazır bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER