Özel İdare ekipleri çalışmalarına devam ediyor

Nevşehir İl Özel İdaresi İdaremiz ekipleri merkez ilçeye bağlı köyler başta olmak üzere tüm köylerde çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Özel İdare ekipleri çalışmalarına devam ediyor

İl Özel İdaresi Su ve Kanal Hizmetleri Müdürlüğü ile Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, merkez ilçeye bağlı köyler başta olmak üzere tüm köylerdeki yol, su, elektrik gibi alt yapı ve üst yapı çalışmalarını sürdürüyor.

Bu kapsamda İl Özel İdaresi Su ve Kanal Hizmetleri Müdürlüğüne bağlı ekipler Avanos ilçesine bağlı Paşalı köyü ve Ürgüp ilçesine bağlı Demirtaş köyünün içme suyu elektrik arızasını gidererek köylere yeniden su verilmesini sağladı.

Öte yandan Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğüne bağlı ekipler ise merkez ilçeye bağlı Çiftlik ve Tatlarin arası, Ürgüp ilçesine bağlı Akçaören ve Başdere köylerinin yön tabelaları ile köy giriş çıkış levhalarının yenileme işlemlerini tamamladı.

Kozaklı ilçesine bağlı Abdi ve Kalecik köyleri ile Avanos ilçesine bağlı Topaklı köyünün yol kumlama çalışmaları devam ederken, diğer taraftan Avanos ilçesinin çöp enkazı kaldırma işlemleri tamamlandı.

Ayrıca ekipler Gülşehir ilçesine bağlı Gümüşkent köyünün yol dolgu işlemleri ile yol kumlama çalışmaları devam ediyor.

banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER