Özel İdare ekipleri köylerde çalışmalarına devam ediyor

Nevşehir İl Özel İdare Su ve Kanal Hizmetleri Müdürlüğü ile Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri köylerde çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Özel İdare ekipleri köylerde çalışmalarına devam ediyor

İl Özel İdaresi Su ve Kanal Hizmetleri Müdürlüğü ile Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan çalışmalar kapsamında Kuyulukışla köyünün içme suyu elektrik arızası ve kanalizasyon arızası giderildi.

Aşağıbarak, Balcın, Şahinefendi, Basansarnıç, Çakıllı, Çavuşin, Yeşilyurt, Karakaya, Çardak, Mikail, Mahmat, Gülpınar ve Mazı köylerinde meydana gelen içme suyu ve elektrik arızaları giderildi.

Kuyulukışla köyünde kanalizasyon hattındaki arıza giderildi ve gelecekte oluşabilecek sorunların önüne geçmek adına rögar yerleştirildi.

Köşektaş köyünde meydana gelen rögar çökmesi sebebiyle yeni rögar yerleştirildi.

Şahinler köyünün içme suyu ana hattında meydana gelen arıza nedeniyle çöken yol için gerekli çalışmalar yapıldı ve köye tekrar su verildi.

Ayvalı köyünde hafriyat ve yol çalışması yapan İl Özel İdaresi ekipleri Ürgüp ilçesi ve Karacaören köyü arasında yol çalışmalarına devam ediyor.

Yamalı – Abuuşağı köyleri arası yol yama çalışmaları ve Yamalı köyünde yol yapım çalışmaları devam ediyor.

Aşağıbarak ve Yamalı köylerinde menfez atım çalışmaları yapılırken Kozluca köyünde kanalizasyon tıkanıklıkları açılıp içme suyu arızaları giderildi ve köye su verildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER