Özgür Özdemir Hoca’dan naif yaklaşım

Nevşehirli Bürokrat ASKİ Genel Müdür Yardımcısı Doç. Dr. Özgür Özdemir Nevşehir’deki pek çok siyasetçinin bile yapamadığı, aklına bile gelmeyen naif yaklaşımı ile dikkat çekti.

Özgür Özdemir Hoca’dan naif yaklaşım

Bir süredir Nevşehir’de hemşehrileri ile buluşan, sohbetlerinde Nevşehir için çok önemli öngörülerini dile getiren Doç. Dr. Nevşehirli bürokrat, ASKİ Genel Müdür Yardımcısı Özgür Özdemir, basın yayın kuruluşu mensuplarına gönderdiği, küçük ama oldukça ince düşünceli hediyesi ile Nevşehir’de aday adaylığını duyurmak için fellik fellik dolaşan siyasetçilere çok ince bir mesaj verdi.

O mesajı anlamayana hatırlatacak olursak, “Gazetecilik milyon milyon paraların kazanıldığı, kazanılan paralarla at, kat, yat alındığı bir meslek değil. Yani öyle sırf parası için yapılacak iş değil. O nedenle tıpkı Özgür Özdemir Hoca’nın yaptığı gibi yarım elma, gönül alma’yı akıllarına getiremeyen günümüz siyasetçilerine, bürokratlarına bu naif yaklaşımın aslında içini para hırsı bürümemiş gazeteci için daha önemli olduğunu anlatmak isteriz.”

MHA

banner115
YORUM EKLE
YORUMLAR
Faruk dinçel
Faruk dinçel - 3 yıl Önce

Nevşehire güzel hizmet yapacağına inanıyorum. NEVŞEHİRE EN İYİ HİZMETIN ÖZGÜR BEYİN VERECEĞİNE İNANIYORUM.
ÜSTELİKTE KAYSERİ MALATYA VE EN ÖNEMLİSİ ANKARA DA KENDİNİ İSPATLAMASIDIR.

şaban ünür
şaban ünür - 3 yıl Önce

özgür hocamız neden aday adayı olmadı nevşehirin bu güzide insana acilen ihtiyacı var

SIRADAKİ HABER