Parmaksız, AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Nikolaus Meyer-Landrut’u ağırladı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile AB Türkiye Delegasyonu tarafından gerçekleştirilen ziyaret kapsamında AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Nikolaus Meyer-Landrut ve TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ile beraberindeki heyet Nevşehir’i ziyaret etti.

Parmaksız, AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Nikolaus Meyer-Landrut’u ağırladı

Programın son bölümümde, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız,  AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Nikolaus Meyer-Landrut ve eşi Brigitte Meyer-Landrut, AB Türkiye Delegasyonu Bölüm Başkanı Bartosz Przywara,TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel ve eşi Hakan Becel’i evinde ağırladı. Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız’a eşi Gönül Parmaksız eşlik etti.

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, eşi Gönül Parmaksız ile birlikte kendilerine misafir olan heyetle sohbet ederek akşam yemeği yedi.

Başkan Parmaksız ve eşi Gönül Parmaksız ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek günün anısına Brigitte &Nikolaus Meyer-Landrut çiftine hediye takdim etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER