Rasim Arı, aday adaylığı için görevinden istifa etti

Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Hizmetleri Dairesi Başkanı Rasim Arı, AK Parti’den Nevşehir Belediye Başkanlığına aday adayı olmak için görevinden istifa etti.

Rasim Arı, aday adaylığı için görevinden istifa etti

Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Hizmetleri Dairesi Başkanı Rasim Arı, yapmış olduğu yazılı açıklamasıyla Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı görevine veda etti.

Rasim Arı, Gençlik ve Spor Bakanlığı’ndaki görevinden ayrılırken yayınladığı mesajında; “Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Hizmetleri Dairesi Başkanı olarak, kıymetli çalışma arkadaşlarımla birlikte 2015 yılından bugüne, ülkemiz için, Türkiye’nin yarınları için, gençlerimiz için sporumuz için birlikte yorulmak bilmeden canla başla çalıştık ve birlikte çok önemli işler başardık. Bu şerefli görev için Allah’a şükürler olsun. Fakat şimdi veda zamanı. Bugün itibariyle, 7 Temmuz 2015 tarihinden bugüne yürütmekten şeref duyduğum Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Hizmetleri Daire Başkanlığı görevimden büyük bir hüzünle, ancak doğup büyüdüğüm memleketim Nevşehir’e hizmet etme sevdamın büyük heyecanıyla istifa ediyorum. Bu veda sadece yeni bir başlangıcın ilk adımı, hizmet sevdamız baki. Bu veda, ülkem için, memleketim için yine büyük bir coşkuyla yine yorulmadan, yeni hizmetler verme sevdamızın sadece ilk adımı. Allah utandırmasın” dedi.

banner115
YORUM EKLE
YORUMLAR
Rukiye çalık
Rukiye çalık - 3 yıl Önce

Allah yolunu açık etsin başkanım her daim yanınızdayız

SIRADAKİ HABER