Rektör Bağlı Muhtarlar Günü'nü kutladı

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Rektörü Prof. Dr. Mazhar Bağlı, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla tüm muhtarların gününü kutladı.

Rektör Bağlı Muhtarlar Günü'nü kutladı

‘19 Ekim Muhtarlar Günü’ nedeniyle Nevşehir genelinde görev yapan muhtarlar Nevşehir Valiliği tarafından düzenlenen programda Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Tafana Aşçılık ve İkram Hizmetleri Uygulama Tesislerinde bir araya geldi. 

Programa; Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Rektörü Prof. Dr. Mazhar Bağlı, Nevşehir İl Jandarma Komutanı Jandarma Kurmay Albay Yüksel Yiğit, Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız, Nevşehir Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Altınışık ve muhtarlar katıldı.

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe ve Nevşehir Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Altınışık’ın günün anlam ve önemini belirten birer konuşma yaptığı programda muhtarlarla bir araya gelen NEVÜ Rektörü Prof. Dr. Mazhar Bağlı, kendilerinin bu anlamlı gününü kutladı.

Güncelleme Tarihi: 19 Ekim 2018, 15:38
banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER