Salaş, DTMB Genel Kurulu İçin Meksika'da

Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı ve İstanbul Dünya Ticaret Merkezi Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Salaş, 50. Dünya Ticaret Merkezleri Birliği (World Trade Centers Union) Genel Kurul Toplantısına katıldı.

Salaş, DTMB Genel Kurulu İçin Meksika'da

Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı ve İstanbul Dünya Ticaret Merkezi Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Salaş, Meksika'nın Santiago Querétaro Şehrinde gerçekleştirilen 50. Dünya Ticaret Merkezleri Birliği (World Trade Centers Union) Genel Kurul Toplantısına katıldı.

Dünyada 100'ü aşkın ülkede faaliyet gösteren ve 300'den fazla Dünya Ticaret Merkezi'nin (DTM) katıldığı '50. Dünya Ticaret Merkezleri Birliği Genel Kurul Toplantısı' Meksika'nın Santiago Querétaro şehrinde gerçekleştirildi.

Genel Kurula, İstanbul Dünya Ticaret Merkezi Yönetim Kurulu Üyeleri İbrahim Salaş, Bülent Karakuş, Aygün Karakaş ve Kemal Akar da katılım gösterdi.

Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş; "İstanbul Dünya Ticaret Merkezi olarak Yönetim Kurulu üyelerimiz ile birlikte 50.si düzenlenen Dünya Ticaret Merkezleri Birliği Genel Kuruluna katılım gösterdik.100 kadar ülkeden 300'den Fazla Dünya Ticaret Merkezleri'nin katılımıyla gerçekleştirilen genel kurulda Nevşehir Kapadokya’mızın da tanıtımını yapma şansı yakaladık" dedi.

banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER